Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektroniky a elektrotechniky, služby v oblasti predaja výpočtovej a kancelárskej techniky. Ponúkame aj služby profesionálneho webhostingu.
Základnym princípom našich služieb je spoľahlivosť a kvalita. Nezáleží na tom, ako veľké a náročné sú vaše požiadavky, uspokojiť a splniť dokážeme každé vaše prianie a požiadavku.
Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky. Kompletný zoznam aktuálne ponúkaných noviniek si pozrite v tejto sekcii.


V súčasnosti sú informácie základným kameňom úspechu každej modernej firmy. Práve výpočtová technika a internet v sebe spájajú obrovský potenciál rýchlych a kvalitných informácií pre Vašu firmu, ale aj pre Vašich potencionálnych zákazníkov.

Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a profesionálneho webdesignu. Poskytujeme služby v oblasti webhostingu, registrácie domén a komplexných e-mailových služieb.

Ponúkame Vám vytvorenie multimediálnych prezentácií, ako aj spracovanie podkladov pre výrobu kompaktných diskov (CD, mini CD, CD vizitky, DVD CD) a ich obalov.

SMG s.r.o. je moderná spoločnosť so 6 ročnými skúsenosťami v poskytovaní počítačových služieb a poradenstva. Od svojho vzniku spoločnosť kontinuálne rástla a prešla niekoľkými etapami svojho vývoja.

Už čoskoro bude kľúčovým produktom spoločnosti e-shop. Našim klientom poskytujeme profesionálne služby, orientované na splnenie ich cieľov a očakávaní v oblasti výpočtovej techniky.