Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektroniky a elektrotechniky, služby v oblasti predaja výpočtovej a kancelárskej techniky. Ponúkame aj služby profesionálneho webhostingu.
Základnym princípom našich služieb je spoľahlivosť a kvalita. Nezáleží na tom, ako veľké a náročné sú vaše požiadavky, uspokojiť a splniť dokážeme každé vaše prianie a požiadavku.
Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky. Kompletný zoznam aktuálne ponúkaných noviniek si pozrite v tejto sekcii.

V dnešnej dobe, keď sa internet stal hlavným a dostupným zdrojom informácií je vlastná webová stránka pre firmu dôležitejšia ako ostatné formy propagácie. Je to prostriedok pre trvalú a dynamickú reklamu. Dnes platí, že ak niekto nie je na webe, tak nie je vôbec. Ak Vás klient nenájde na internete, nájde tam Vašu konkurenciu. Profesionálne a dobre webové stránky dokážu pritiahnuť zákazníka, je to možnosť ako sa prezentovať vlastnou formou. Je to jedna z prvých vecí, ktoré si zákazník všimne.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá tvorbou webových stránok od jednoduchých po graficky náročné dynamické stránky vrátane systému CMS pre ľahkú a rýchlu aktualizáciu. Máme originálne nápady a nadšenie, sme nezvyčajne pracovitý a závislý na detailoch. Priamo pre Vás pripravíme optimálnu stránku na mieru Vášho projektu, ktorá zachytáva najmodernejšie trendy, graficky atraktívnu, ktorá už na prvý pohľad povie viac.

Atraktívny design nie je všetko. Okrem toho, že nami vytvorené stránky sú graficky atraktívne, sú prehľadné a užívateľsky jednoduché, originálne, technicky precízne a funkčné. Užívateľ stránky nájde čo potrebuje, nie je rušený negatívnymi vplyvmi a na stránkach sa vďaka jej prehľadnosti a navigačnému rozhraniu nestratí a tým vyťaží z biznisu maximum. Kladieme dôraz na to, aby web spĺňal všetky pravidlá prístupnosti z akéhokoľvek prehliadača.

Vytvoríme Vám webovú stránku, ktorá premení Vaše vízie, ktorá dosiahne stanovené ciele a to je hlavne návratnosť investície a reprezentácia Vašej spoločnosti. Vytvoríme Vám web, ktorý bude presne podľa Vašich predstáv, bude lepší ako si myslíte. Dodá Vám prestíž, zvýši dojem, dôveryhodnosť a image firmy u zákazníkov. Kladieme dôraz na Vašu jedinečnosť. Vaše požiadavky a ciele s Vami rozoberieme a tak postupne vytvoríme web, ktorý každého osloví a predbehne konkurenciu. Zviditelní Vás a stanete sa dostupnejšími.