Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektroniky a elektrotechniky, služby v oblasti predaja výpočtovej a kancelárskej techniky. Ponúkame aj služby profesionálneho webhostingu.
Základnym princípom našich služieb je spoľahlivosť a kvalita. Nezáleží na tom, ako veľké a náročné sú vaše požiadavky, uspokojiť a splniť dokážeme každé vaše prianie a požiadavku.
Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky. Kompletný zoznam aktuálne ponúkaných noviniek si pozrite v tejto sekcii.

Ak sa chcete prezentovať na internete a hľadáte spoľahlivý domov pre Vaše webové stránky sme tu pre Vás, pretože dokážeme zhmotniť Vaše plány a šíriť Vaše odkazy. Máme dostatočne skúsený tím, ktorý tvoria iba vzdelaní odborníci s dlhou praxou v oblasti počítačových systémov.

Služby webhostingu poskytujeme na našich serveroch s vlastnou konfiguráciou. Poskytujeme nonstop prevádzku a premyslené riešenia a technickú podporu spolu so záložnými servermi. U nás Vám zaregistrujeme domény z celého sveta. Ak máte doménu inde, ponúkame Vám možnosť prechodu pod našu správu.

Nami ponúkané programy sú prispôsobené širokej skupine užívateľov od laikov po profesionálov, dávame priestor malým užívateľom ako aj náročným webovým projektom.

Náš prístup ku každému klientovi je individuálny, pretože iba takto môžeme uspokojovať potreby každého z Vás a poskytnúť Vám odbornú pomoc a flexibilne reagovať na Vaše požiadavky.

Dáme Vám veľa priestoru pre Vaše webové stránky, neobmedzený počet emailových schránok a celý rad ďalších výhod a služieb podľa zvoleného programu.

Ak chcete aby Vaše stránky boli k dispozícii nepretržite, tak si objednajte naše služby a zistite, že máte svoje webové stránky pod kontrolou a za sebou stabilného partnera, ktorý Vám vždy ochotne poradí a poskytne pomoc pri riešení všetkých Vašich problémov. Partnera, ktorý pozná Vaše požiadavky a potreby.