Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektroniky a elektrotechniky, služby v oblasti predaja výpočtovej a kancelárskej techniky. Ponúkame aj služby profesionálneho webhostingu.
Základnym princípom našich služieb je spoľahlivosť a kvalita. Nezáleží na tom, ako veľké a náročné sú vaše požiadavky, uspokojiť a splniť dokážeme každé vaše prianie a požiadavku.
Poskytujeme poradenstvo v oblasti elektrotechniky a elektroniky, komplexné služby v oblasti predaja výpočtovej techniky. Kompletný zoznam aktuálne ponúkaných noviniek si pozrite v tejto sekcii.

1.01.2011
Naša spoločnosť sa rozhodla venovať, predaju pánskych a dámskych náramkových hodiniek. Na slovenskom trhu ponúkame značky ktoré sú u nás menej známe, ako inde vo svete. O to lepší je pocit takéto hodinky vlastniť, pretože okrem toho, že sú pekné, sú ojedinelé výskytom a majiteľ vzbudzuje pozornosť svojich známich.
25.05.2010
Do sortimentu našich služieb pribudlo aj poskytovanie priestoru na www serveroch našej firmy. Hostingový server spĺňa najnáročnejšie požiadavky súčasnosti, súčasne sme však zachovali priateľné ceny služieb a "hostingových balíkov".


Vitajte v spoločnosti SMG, s.r.o., ktorá vás svojim prístupom a komplexnými službami určite osloví.

Keďže kľúčom k úspechu je spokojný klient, každému klientovi venujeme maximálnu spoľahlivosť s cieľom spoznať klienta a chápať jeho potreby.

Len takto môžeme navrhnúť vhodné riešenia a tým minimalizovať riziká straty zákazníkovej dôvery. Našim cieľom je stať sa vašim stabilným partnerom v oblasti poradenstva a predaja výpočtovej a kancelárskej techniky.